Роутер SpaceX Starlink Internet Satellite 2gen for RVs
Відео 17Фото 8 |
SpaceX Starlink Internet Satellite 2gen for RVs
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Антени і сигнал:MU-MIMO, 3 антен(и), незнімні
Можна ставити на паузу і відновлювати підписку, коли буде потрібно, оплата на 1 місяць, на відміну від стандартного {2313557, Starlink}. При цьому базовий домашній Starlink надає пріоритет швидкості та підключення в домашньому регіоні.
Позиціонується для людей, що часто переміщаються. Немає пріоритету та низька швидкість у завантажених регіонах. Не призначено для використання в русі, для цього вже випущено плоский Starlink для монтажу на даху автомобіля або будинку на колесах.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Starlink Internet Satellite 2gen for RVs
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SpaceX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SpaceX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SpaceX Starlink Internet Satellite 2gen for RVs
Усі ціни 6 →Супутниковий модем Starlink Internet Satellite 2gen for RVs | 14 799 грн. |
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite 2gen for RVs (SISDK2RV1M) р | 23 000 грн. |
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite 2gen for RVs | 17 579 грн. |
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite Dish Kit v2 RVs версія (ROA | 16 599 грн. |
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite 2gen for RVs (ROAM) | 19 000 грн. |
Супутниковий модем Старлінк Starlink Internet Satellite Dish Kit v2 RVs ве | 16 659 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →