Струбцина Stal 47110 150 мм
Фото 8 |
Stal 47110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal 47110 150 мм
Струбцина С-образная Сталь 47110 150 мм (55471) | 294 грн. |
Сталь G 150 мм (47110) G150мм(47110) | 369 грн. |
Струбцина G-подібна 150 мм Сталь 55471 (47110) | 333 грн. |
Модификації Stal 47110
Ціни на Stal 47110 |
---|---|---|---|---|
Stal 47108 50 мм | від 67 грн. | 4 пропозиції | ||
Stal 47116 75 мм | від 118 грн. | 5 пропозицій | ||
Stal 47109 100 мм | від 171 грн. | 6 пропозицій | ||
Stal 47117 125 мм | від 207 грн. | 7 пропозицій | ||
Stal 47110 150 мм | від 294 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →