Струбцина Stal 47109 100 мм
Фото 8 |
Stal 47109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal 47109 100 мм
Струбцина С-образная Сталь 47109 100 мм (55469) | 171 грн. |
Сталь G 100 мм (47109) G100мм(47109) | 219 грн. |
Струбцина G-подібна 100 мм Сталь 55469 (47109) | 197 грн. |
Струбцина столярна тип G 100 мм Сталь 47109 | 215 грн. |
Струбцина столярна Сталь G-образна 100 мм 47109 (55469) | 211 грн. |
Модификації Stal 47109
Ціни на Stal 47109 |
---|---|---|---|---|
Stal 47108 50 мм | від 67 грн. | 4 пропозиції | ||
Stal 47116 75 мм | від 118 грн. | 5 пропозицій | ||
Stal 47109 100 мм | від 171 грн. | 6 пропозицій | ||
Stal 47117 125 мм | від 207 грн. | 7 пропозицій | ||
Stal 47110 150 мм | від 294 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →