Струбцина Stal 47117 125 мм
Фото 8 |
Stal 47117 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal 47117 125 мм
Усі ціни 6 →Струбцина G-подібна Сталь 125 мм (55470) 55470 | 305 грн. |
Струбцина С-образная Сталь 47117 125 мм (55470) | 207 грн. |
Сталь столярная тип G 125 мм (47117) столярнаятипG125мм(47117) | 259 грн. |
Струбцина G-подібна 125 мм Сталь 55470 (47117) | 249 грн. |
Струбцина столярна Сталь G-образна 125 мм 47117 (55470) | 255 грн. |
Струбцина столярна, тип G 125 мм, Сталь (арт.47117) | 262 грн. |
Модификації Stal 47117
Ціни на Stal 47117 |
---|---|---|---|---|
Stal 47108 50 мм | від 67 грн. | 4 пропозиції | ||
Stal 47116 75 мм | від 118 грн. | 5 пропозицій | ||
Stal 47109 100 мм | від 171 грн. | 6 пропозицій | ||
Stal 47117 125 мм | від 207 грн. | 7 пропозицій | ||
Stal 47110 150 мм | від 294 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →