Струбцина Stal 47108 50 мм
Фото 8 |
Stal 47108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal 47108 50 мм
Струбцина С-образная Сталь 47108 50 мм (55467) | 67 грн. |
Струбцина G-подібна 50 мм Сталь 55467 (47108) | 86 грн. |
Струбцина столярна тип G 50 мм Сталь 47108 | 84 грн. |
Струбцина столярна, тип G 50мм, Сталь (арт.47108) | 82 грн. |
Модификації Stal 47108
Ціни на Stal 47108 |
---|---|---|---|---|
Stal 47108 50 мм | від 67 грн. | 4 пропозиції | ||
Stal 47116 75 мм | від 118 грн. | 5 пропозицій | ||
Stal 47109 100 мм | від 171 грн. | 6 пропозицій | ||
Stal 47117 125 мм | від 207 грн. | 7 пропозицій | ||
Stal 47110 150 мм | від 294 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →