Набір інструментів Stal 70024 (63800)
Фото 3 |
Stal 70024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal 70024
Усі ціни 6 →Набір інструментів Сталь 72 одиниці (70024) 7040 | 1 292 грн. |
Професійний набір інструмента 72 предмети. Набір головок. Сталь 63800 (700 | 1 548 грн. |
Професійний набір інструментів Сталь на 72 предмети (70024) | 1 548 грн. |
Набір інструментів Сталь 72 одиниці (70024) | 1 529 грн. |
Набір ручних інструментів 72 од. Сталь 70024 | 1 720 грн. |
Набір інструментів СТАЛЬ - 70024 (72 одиниці) (7040) | 1 637 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →