Набір інструментів Gerrard 70219
Фото 12 |
Gerrard 70219 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerrard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerrard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerrard 70219
Усі ціни 8 →Gerrard 94 шт. (70219) 94шт.(70219) | 2 049 грн. |
Набір інструментів Gerrard 94 одиниці (70219) 113549 | 1 495 грн. |
Набір інструментів Gerrard 70219 професійний 94 од. 1/4" та 1/2" (BP120879 | 2 370 грн. |
Набір інструментів професійний 94 од. 1/4" та 1/2" GERRARD (арт.70219) | 1 778 грн. |
Набір інструментів 94 одиниці Gerrard 70219 професійний, у комплекті з роб | 1 650 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →