Набір інструментів Molder MT60056
Відео 1Фото 9 |
Molder MT60056 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Molder 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Molder.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Molder MT60056
Усі ціни 10 →Набір інструментів Molder MT60056 | 1 305 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі MOLDER 1/4", 56 шт (MT60056) MT6005 | 1 328 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі Molder 1/4" 72 T CR-V 56 од. (MT600 | 1 523 грн. |
Набор инструментов MOLDER 1/4" 56 предметов (MT60056) | 1 346 грн. |
Набір інструментів Molder у кейсі (MT60056) 1/4" 72T CR-V, 56 одиниць | 1 636 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →