Набір інструментів Intertool ET-6072SP
Відео 8Фото 6 |
Intertool ET-6072SP |
|
У наборі ET-6072 інструменти виготовлені з хром-ванадієвої сталі (чорний кейс), в наборі ET-6072SP з високоякісної інструментальної вуглецевої загартованої сталі (зелений кейс).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6072SP
Усі ціни 24 →Набір інструментів Intertool ET-6072SP 72шт | 1 299 грн. |
Набор инструмента Intertool ET-6072SP | 1 187 грн. |
Комплект інструментів Intertool 72 предмета (ET-6072SP) | 1 259 грн. |
Набор инструмента 72ед., 1/2" и 1/4", Cr-V intertool et-6072sp | 1 596 грн. |
Intertool Intertool ET-6072SP 128691 | 1 399 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool ET-6072SP:
- Інструменти виготовлені з високоякісної інструментальної вуглецевої загартованої сталі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →