Блендер Steba MX 21 хром
Steba MX 21 |
|
Різноманітні насадки для всіх видів страв
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba MX 21 хром
Усі ціни 6 →Блендер Steba MX 21 | 4 444 грн. |
Блендер Steba Mx 21 | 5 358 грн. |
Погружной блендер Steba MX 21 | 4 447 грн. |
STEBA MX 21 | 6 564 грн. |
Занурювальний блендер Steba MX 21 | 4 451 грн. |
Занурювальний блендер Steba MX 21 | 4 441 грн. |
Насадки
- лезо для пюре
- ніж для приготування м'ясного фаршу і овочів
- насадка для соусів і майонезів
- насадка для крему і коктейлів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →