Блендер Steba MX 4 Plus нержавіюча сталь (28.14.00)
Фото 5 |
Steba MX 4 Plus 2020 рікпотужний |
|
Подрібнювач з нержавіючої сталі
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba MX 4 Plus нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Блендер Steba MX 4 PLUS | 5 499 грн. |
Блендер Steba Premium Mx 4 plus | 4 566 грн. |
Блендер стаціонарний STEBA MX 4 PLUS | 4 279 грн. |
Блендер стаціонарний STEBA MX 4 PLUS | 4 279 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →