Ланцюгова пила STIHL MS 231 C-BE 40 (11432000037)
Відео 15Фото 3 |
STIHL MS 231 C-BE 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STIHL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STIHL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель MS 231 40 — ключове натяг ланцюга
- Модель MS 231 C-BE 40 — безключове натягування ланцюга
Модификації STIHL MS 231 C-BE 40
Ціни на STIHL MS 231 C-BE 40 |
---|---|---|---|---|
STIHL MS 231 35 | від 15 199 грн. | 1 пропозиція | ||
STIHL MS 231 40 | від 15 999 грн. | 5 пропозицій | ||
STIHL MS 231 C-BE 40 | від 22 304 грн. | 2 пропозиції |