Моторне мастило Husqvarna 2T LS Plus 1 л (5780370-02)
Husqvarna 2T LS Plus 1L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 2T LS Plus 1 л
Масло двухтактное Husqvarna LS+ 1 л 5780370-02 | 489 грн. |
Масло двухтактное Husqvarna LS+ 1,0л (5780370-02) | 489 грн. |
Моторна олива Husqvarna LS+ для двотактних двигунів 1 л (5780370-02) | 489 грн. |
Модификації Husqvarna 2T LS Plus
Ціни на Husqvarna 2T LS Plus |
---|---|---|---|---|
Husqvarna 2T LS Plus 1 л | від 489 грн. | 4 пропозиції | ||
Husqvarna 2T LS Plus 4 л | від 1 779 грн. | 2 пропозиції |