Циркулярна пила STIHL TSA 230 23 0 (48640116600)
Відео 3Фото 6 |
STIHL TSA 230 23 0 |
|
Аналог бензорізу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STIHL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STIHL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STIHL TSA 230 23 0
Бензорез аккумуляторный Stihl TSA 230 (48640116605) - без аккумулятора и з | 15 999 грн. |
STIHL TSA 230 PRZECINARKA OWA, 230MM/9" | 21 443 грн. |
Stihl Tsa 230 (4864 011 6600) | 20 623 грн. |
Відеоогляди