Ланцюгова пила STIHL GS 461 0 (42520116300)
Відео 2Фото 5 |
STIHL GS 461 0 400 ммбез шини і ланцюга |
|
Поставляється без шини і ланцюга
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STIHL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STIHL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STIHL GS 461 0
Бензопила по бетону Stihl GS 461 (42522000047) | 64 989 грн. |
Stihl Pilarka Do Rur Z Żeliwa Gs 461 45 Cm/18" 3/8" 42522000034 | 108 240 грн. |
Stihl Pilarka Do Rur Z Żeliwa Gs 461 45 Cm/18" 3/8" 42522000034 | 110 880 грн. |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 42520116300 — поставляється без ріжучого обладнання (GS 461 0)
- Артикул 42522000008 — в комплекті шина завдовжки 300 мм (GS 461 30)
- Артикул 42522000020 — в комплекті шина довжиною 400 мм (GS 461 40)
Модификації STIHL GS 461 0
Ціни на STIHL GS 461 0 |
---|---|---|---|---|
STIHL GS 461 40 | від 113 939 грн. | 2 пропозиції | ||
STIHL GS 461 0 | від 64 989 грн. | 3 пропозиції |