Лещата Sturm 1075-04-75 губки 75 мм
Товар застарів 694 грн. Тип: лещата; Призначення лещат: слюсарні; Механізм стиснення: гвинтовий; Ширина губок (мм): 75; ковадло; змінні губки; Матеріал корпуса: чавун; |
Sturm 1075-04-75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sturm 1075-04-75
Ціни на Sturm 1075-04-75 |
---|---|---|---|---|
Sturm 1075-04-100 губки 100 мм | від 1 674 грн. | 2 пропозиції | ||
Sturm 1075-04-125 губки 125 мм | від 1 644 грн. | 2 пропозиції | ||
Sturm 1075-04-140 губки 140 мм | від 4 544 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →