Дриль-шурупокрут Sturm CD3220CL
Відео 3Фото 5 |
Sturm CD3220CL |
|
Недорогий акумуляторний шурупокрут побутового класу з пристойними характеристиками. У нього швидкозатискний патрон, в якому можна фіксувати свердла (діаметром 0.8 – 10 мм) або біти. Апарат здатний свердлити отвори в деревині або металі (діаметром до 20 мм і 10 мм відповідно). У шурупокрута Sturm CD3220CL двошвидкісний редуктор з металевими шестернями. Змінюючи зусилля натискання на пускову кнопку, можна плавно регулювати обороти шпинделя в межах робочого діапазону (до 450 об/хв на першій швидкості і до 1650 об/хв на другий).
Зусилля затягування (до 40 Нм на максимумі) змінюється за допомогою кільцевої муфти, у якій 19 фіксованих положень для роботи з кріпленням плюс одне для свердління. Підсвічування включається і вимикається автоматично. З електронних "примочок" - лише гальмо вибігу двигуна. У комплектацію входять тільки» тушка " шурупокрута і зацепная скоба до нього. Акумулятор і зарядний пристрій купуються окремо. До даного пристрою підходять 20-вольтові АКБ Sturm ємністю 2 Агод і 4 Агод.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Купити Sturm CD3220CL
Усі ціни 6 →Аккумуляторная дрель-шуруповерт Sturm (CD3220CL) - без аккумулятора и заря | 1 104 грн. |
Дриль акумуляторний Sturm CD3220CL | 1 049 грн. |
Шуруповерт Sturm CD3220CL (без АКБ и ЗУ) | 1 104 грн. |
Дриль акумуляторна Sturm CD3220CL | 1 215 грн. |
Шурупокрут Sturm CD3220CL(без аккумулятора) | 1 215 грн. |
Шурупокрут акумуляторний Sturm CD3220CL 20В (без АКБ и ЗУ) | 1 104 грн. |