Дриль-шурупокрут Sturm ID2140T
Відео 2Фото 4 |
Sturm ID2140T |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm ID2140T
Усі ціни 6 →Сетевая дрель-шуруповерт Sturm (ID2140T) | 1 305 грн. |
Дриль-шурупокрут Sturm ID2140T | 1 305 грн. |
Шуруповерт Sturm ID2140T | 1 305 грн. |
Дриль-шуруповерт Sturm ID2140T | 1 305 грн. |
Шурупокрут Sturm ID2140T | 1 305 грн. |
Шуруповерт Sturm ID2140T 400 Вт | 1 305 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →