Дриль-шурупокрут DeWALT DCD771D2
Відео 15Фото 5 |
DeWALT DCD771D2 1.3 Агод 2 Агод |
|
Надійна і потужна двошвидкісний акумуляторний дриль-шурупокрут професійного класу з солідним максимальним крутним моментом і витривалим електродвигуном. Виробником позиціонується як ручний електроінструмент верхньої цінової категорії, орієнтований на виконання значних обсягів монтажно-демонтажних, складальних, будівельних і ремонтних робіт. Завдяки використанню фірмової технології XR Li-Ion, відрізняється високою енергоефективністю і хорошою стійкістю до перевантажень.
Оснащена довговічним планетарним редуктором на сталевих термозміцнених зубчастих колесах в металевому, добре відводить тепло, легкосплавном корпусі. Дриль-шурупокрут DeWALT DCD771D2 здатна виконувати значні обсяги робіт підвищеної інтенсивності. Може експлуатуватися у двох швидкісних режимах. Перший (до 450 об/хв) дозволяє розвивати максимальний крутний момент до 45 Нм і використовується для швидкого завертання/відвернення шурупів, гвинтів, саморізів і інших різьбових кріплень.
Передбачена 16-ступенева муфта, що обмежує піковий момент затягування в м'яких матеріалах (гіпсокартон, дерево тощо). Друга швидкість (до 1500 об/хв) найкраще підходить для швидкого свердління невеликих отворів в сталях, кольорових металах, металі, кераміці, полімерах і різних композитах на їх основі. Комплектується двома батареями DeWALT DCB283 (2 Агод при 18 В), зарядним пристроєм і кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DCD771D2
Усі ціни 27 →Дриль-шуруповерт акумуляторний DeWALT DCD771D2 | 5 799 грн. |
DeWALT DCD771D2 | 5 799 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий DeWalt DCD771D2, 2 акб 2 Ah, з/ | 5 799 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD771D2 | 5 799 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт DeWalt (DCD771D2) | 5 799 грн. |
2 0 8 14 |
Цією моделлю звели каркасний будинок у горах, де не електропостачання. Будинок 6х6. Які нагруски йому довелося перенести, і він витримав. Одне свердління бруса під глухар крокв, суцільне свердління 10 см, свердло 10 мм. Брус обвяски 150х 100 свердління наскрізне 15 см, впорався на відмінно. У комплекті ліхтар, гідно несе світло у сірощі нашого життя. Хороша модель, тримає заряд працездатності краще ніж інші моделі. У мене поперебувало, на ДеВалт зупинився і не шкодую. Кейс легкий компактний, це інструмент, а негосподарська сумка для інших причандалів. Недоліків на мою думку не виявлено. користуюся DeWALT DCD771C2 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації DeWALT DCD771D2
Ціни на DeWALT DCD771D2 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD771C2 | від 4 899 грн. | 8 пропозицій | ||
DeWALT DCD771D2 | від 5 799 грн. | 27 пропозицій |