Дриль-шурупокрут Sturm Professional ID2155P
Відео 3Фото 10 |
Sturm Professional ID2155P |
|
Двошвидкісна мережева дриль-шурупокрут пістолетною конструкції з підвищеним максимальним крутним моментом. Відрізняється компактними розмірами, невеликою вагою (порівняно з потужними акумуляторними моделями) і ретельно оптимізованої ергономікою. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії, орієнтована на активне побутове і професійне використання. Без проблем впорається з виконанням серійних складальних, монтажних-демонтажних, будівельних та оздоблювальних робіт.
Дриль-шурупокрут Sturm ID2155P оснащується якісними колекторним електродвигуном потужністю 550 Вт з швидким доступом до щіток і планетарним редуктором з довговічними сталевими зубчастими колесами, які здатні розкручувати патрон до максимальних 1600 об/хв. Два діапазону швидкості дають змогу обирати оптимальний режим для роботи з кріпленнями і свердління найширшого асортименту матеріалів.
Може проробляти невеликі отвори в конструкційних сталях (до 10 мм), кольорових металах їх сплавах, полімерних матеріалу і композитах на їх основі, а так само дереві (до 20 мм). Інструмент оснащений зручним швидкозажимним патроном, що дозволяє оперативно і однією рукою міняти оснастку з хвостовиком діаметром до 10 мм. Є практичний перемикач реверса, блокіратор вимикача, електронний регулятор швидкості обертання, вбудований в курковий механізм вимикача, і довгий чотириметровий кабель живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Купити Sturm Professional ID2155P
Усі ціни 6 →Сетевая дрель-шуруповерт Sturm (ID2155P) | 1 413 грн. |
Дриль-шурупокрут Sturm ID2155P | 1 343 грн. |
Шуруповерт Sturm ID2155P | 1 414 грн. |
Дриль-шуруповерт Sturm ID2155P | 1 413 грн. |
Шуруповерт Sturm ID2155P | 1 413 грн. |
Шуруповерт Sturm ID2155P 550 Вт | 1 413 грн. |
0 1 1 2 |
користуюся ним більше року, виручає мене в будь-якій роботі потужність, якість виготовлення, зручність прокручується свердло в патроні |
Можна брати основні параметри - ергономіка, провід, потужність - в терпимій нормі. Хоча я більше в ігри ціна/якість не граю: візьму макіту 300. М'яке регулювання обертів - ніяких стрибків, м'який провід, потужність, тріскачка клас. Як пощастить. Це ж Китай +100/-100% якості. Мені не пощастило: набій через місяць роботи стало сильно клинити. Про такий недолік у моделі не чув, переважно скаржаться на провід живлення. Олег: користуюся Sturm Professional ID2155P менше місяця |
Користуюся шурупокрут десь близько року, можу сказати, що дуже вдала модель. Працює без нарікань, як дриль свердлить відмінно, шурупи в метал закручує дуже легко. Я дуже задоволений. Збалансований центр мас, у руці тримати дуже зручно. Співвідношення ціни та якості на висоті. Чи не виявив. Павло Камянецький: користуюся Sturm Professional ID2155P кілька місяців |