Біти / торцеві голівки Black&Decker A7039
Відео 3Фото 6 |
Black&Decker A7039 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker A7039
Усі ціни 11 →Набір біт BLACK+DECKER A7039 | 988 грн. |
Отвертка с набором бит Black&Decker 45шт. (A7039) | 988 грн. |
Набір біт BLACK+DECKER A7039 | 988 грн. |
Набір біт BLACK + DECKER A7039 | 987 грн. |
Набір інструментів Black&Decker A7039-XJ 45 предм. (A7039) | 1 135 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →