Стрем'янка Svelt Regina 6 139 см (SREGI120)
Фото 4 |
Svelt Regina 6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Svelt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Svelt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Svelt Regina 6
Ціни на Svelt Regina 6 |
---|---|---|---|---|
Svelt Regina 3 69 см | від 3 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Regina 4 92 см | від 5 313 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Regina 5 116 см | від 4 899 грн. | 5 пропозицій | ||
Svelt Regina 6 139 см | від 7 165 грн. | 1 пропозиція | ||
Svelt Regina 7 161 см | від 7 205 грн. | 2 пропозиції | ||
Svelt Regina 8 185 см | від 6 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Svelt Regina 10 230 см | від 8 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Regina 12 277 см | від 9 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →