Стрем'янка Svelt Regina 3 69 см
Фото 4 |
Svelt Regina 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Svelt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Svelt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Svelt Regina 3 69 см
Одностороння драбина SVELT REGINA 3 ступені (SREGI105) | 5 233 грн. |
Односторонняя стремянка SVELT REGINA 3 ступени SREGI105 | 3 999 грн. |
Стрем'янка одностороння Svelt Regina 3 сходинки (SREGI105) | 4 790 грн. |
Модификації Svelt Regina 3
Ціни на Svelt Regina 3 |
---|---|---|---|---|
Svelt Regina 3 69 см | від 3 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Regina 4 92 см | від 5 313 грн. | 3 пропозиції | ||
Svelt Regina 5 116 см | від 4 899 грн. | 5 пропозицій | ||
Svelt Regina 6 139 см | від 7 165 грн. | 1 пропозиція | ||
Svelt Regina 7 161 см | від 7 205 грн. | 2 пропозиції | ||
Svelt Regina 8 185 см | від 6 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Svelt Regina 10 230 см | від 8 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Svelt Regina 12 277 см | від 9 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →