Стрем'янка ELKOP SHRP 808 233 см
Фото 3 | 7 920 грн. Купити! Драбина ELKOP SHRP 808 алюмінієва, 8 ступенів, 2597 ммClimatehall.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Поскаржитись |
ELKOP SHRP 808 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ELKOP SHRP 808
Ціни на ELKOP SHRP 808 |
---|---|---|---|---|
ELKOP SHRP 806 191 см | від 3 741 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP SHRP 807 212 см | від 5 422 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP SHRP 808 233 см | від 7 920 грн. | 1 пропозиція | ||
ELKOP SHRP 810 275 см | від 7 763 грн. | 7 пропозицій | ||
ELKOP SHRP 812 317 см | від 8 711 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →