Стрем'янка ELKOP TOR 705 219 см
Фото 6 |
ELKOP TOR 705 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP TOR 705 219 см
Усі ціни 10 →Драбина-поміст ELKOP TOR 705 алюмінієва, 5 ступенів, 2192 мм (36969) 36969 | 6 800 грн. |
Стремянка Elkop Tor 705 | 7 114 грн. |
Драбина-поміст ELKOP TOR 705 алюмінієва, 5 ступенів, 2192 мм | 6 800 грн. |
Стрем'янка-поміст ELKOP TOR 705 5 щаблів | 7 158 грн. |
Стрем'янка-поміст алюмінієва Elkop TOR 705 36969 | 7 159 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації ELKOP TOR 705
Ціни на ELKOP TOR 705 |
---|---|---|---|---|
ELKOP TOR 705 219 см | від 6 800 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP TOR 706 243 см | від 6 679 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP TOR 707 268 см | від 7 999 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP TOR 708 292 см | від 8 393 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP TOR 709 316 см | від 9 464 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →