Ваги Tanita BC-313
Відео 2Фото 6 |
Tanita BC-313 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tanita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tanita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tanita BC-313
Усі ціни 7 →Ваги-аналізатори TANITA BC-313 Black | 3 528 грн. |
Ваги-аналізатори TANITA BC-313 White | 3 360 грн. |
Ваги-аналізатори TANITA BC-313 (чорний) | 3 528 грн. |
Ваги-аналізатори TANITA BC-313 (червоний) | 3 528 грн. |
Ваги-аналізатори TANITA BC-313 (білий) | 3 528 грн. |
Терези-аналізатори складу тіла Tanita BC-313 White | 4 163 грн. |
Терези-аналізатори складу тіла Tanita BC-313 Black | 4 163 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →