Ваги Tanita BC-545
Tanita BC-545 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tanita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tanita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tanita BC-545
Усі ціни 6 →TANITA BC545N | 10 480 грн. |
Tanita BC-545 | 13 038 грн. |
Tanita BC-545 | 13 356 грн. |
Ваги-аналізатори TANITA BC-545N | 10 404 грн. |
Ваги-аналізатор складу тіла Tanita BC-545N (срібло\чорний) | 10 290 грн. |
Терези-аналізатори складу тіла Tanita BC-545N | 12 142 грн. |
Додаткові функції і можливості ваг Tanita BC-545:
- Перемикання одиниці виміру: кг/фунти/стоуни
- Годинник
- Календар
РекомендуємоПорівняти в таблиці →