Оперативна пам'ять Team Group Elite DDR4 1x8Gb TED48G2133C1501
Очікується у продажу 959 грн. Одиночна планка ОЗП стандарту DDR4 ємністю 8 ГБ із популярної серії Elite від тайванського виробника Team Group. Незважаючи на яскраву назву Elite, ця оперативна пам'ять відноситься до початкового цінового діапазону і розрахована в першу чергу на офісні збірки, мультимедійні домашні ПК та ігрові комп'ютери початкового рівня, від яких не потрібні подвиги в плані розгону та продуктивності. З коробки модуль Team Group Elite DDR4 1x8Gb запускається на тактовій частоті 2133 МГц зі зниженою латентністю CL15, таймінгами 15-15-15 та напругою 1.2 В. Пам'ять не підтримує специфікації XMP і не розрахована на роботу під інтенсивним навантаженням. Таким чином модулі пам'яті і контролер, що управляє, не страждають від нагріву, не потребують додаткового охолодження і в цілому виділяють ме...нше тепла, завдяки чому стануть вдалим рішенням для компактних для компактних корпусів формату Cube Case. |
Team Group TED48G2133C1501 |
|
Одиночна планка ОЗП стандарту DDR4 ємністю 8 ГБ із популярної серії Elite від тайванського виробника Team Group. Незважаючи на яскраву назву Elite, ця оперативна пам'ять відноситься до початкового цінового діапазону і розрахована в першу чергу на офісні збірки, мультимедійні домашні ПК та ігрові комп'ютери початкового рівня, від яких не потрібні подвиги в плані розгону та продуктивності.
З коробки модуль Team Group Elite DDR4 1x8Gb запускається на тактовій частоті 2133 МГц зі зниженою латентністю CL15, таймінгами 15-15-15 та напругою 1.2 В. Пам'ять не підтримує специфікації XMP і не розрахована на роботу під інтенсивним навантаженням. Таким чином модулі пам'яті і контролер, що управляє, не страждають від нагріву, не потребують додаткового охолодження і в цілому виділяють менше тепла, завдяки чому стануть вдалим рішенням для компактних для компактних корпусів формату Cube Case.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Модификації Team Group Elite DDR4 1x8Gb
Ціни на Team Group Elite DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite DDR4 1x8Gb TED48G2400C1601 | від 579 грн. | 19 пропозицій | ||
Team Group Elite DDR4 1x8Gb TED48G2666C1901 | від 693 грн. | 43 пропозиції | ||
Team Group Elite DDR4 1x8Gb TED48G3200C2201 | від 705 грн. | 43 пропозиції | ||
Team Group Elite DDR4 1x8Gb TED48G3200C22016 | від 955 грн. | 1 пропозиція |