Оперативна пам'ять Team Group Elite DDR4 1x8Gb TED48G2400C1601
Team Group TED48G2400C1601 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group Elite DDR4 1x8Gb TED48G2400C1601
Усі ціни 33 →Team DDR4 8GB 2400Mhz Elite (TED48G2400C1601) TED48G2400C1601 | 800 грн. |
Модуль пам`яті DDR4 8GB/2400 Team Elite (TED48G2400C1601) TED48G2400C1601 | 579 грн. |
Память для настільних компютерів Team 8 GB DDR4 2400 MHz (TED48G2400C1601) | 1 124 грн. |
Оперативна пам'ять DDR4 8 Gb (2400 МГц) Team Elite (TED48G2400C1601) TED48 | 619 грн. |
ОЗУ DDR4 8GB/2400 Team Elite (TED48G2400C1601) TED48G2400C1601 | 604 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Team Group Elite DDR4 1x8Gb
Ціни на Team Group Elite DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite DDR4 1x8Gb TED48G2400C1601 | від 579 грн. | 35 пропозицій | ||
Team Group Elite DDR4 1x8Gb TED48G2666C1901 | від 690 грн. | 47 пропозицій | ||
Team Group Elite DDR4 1x8Gb TED48G3200C2201 | від 705 грн. | 46 пропозицій | ||
Team Group Elite DDR4 1x8Gb TED48G3200C22016 | від 955 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →