Оперативна пам'ять Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G2666C1901
Team Group TED416G2666C1901 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G2666C1901
Усі ціни 44 →Модуль пам`яті DDR4 16GB/2666 Team Elite (TED416G2666C1901) TED416G2666C19 | 1 202 грн. |
Team 16 Gb DDR4 2666 MHz Elite (TED416G2666C1901) | 1 277 грн. |
ОЗУ DDR4 16GB/2666 Team Elite (TED416G2666C1901) TED416G2666C1901 | 1 199 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 2666 MHz Elite Team (TED416G2666C1 | 1 708 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Team Group Elite DDR4 1x16Gb
Ціни на Team Group Elite DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G2400C1601 | від 1 196 грн. | 48 пропозицій | ||
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G2666C1901 | від 1 199 грн. | 45 пропозицій | ||
Team Group Elite DDR4 1x16Gb TED416G3200C2201 | від 1 199 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →