Радіоприймач / годинник TechniSat DigitRadio 370 IR (0000/3971)
Фото 5 |
TechniSat DigitRadio 370 IR |
|
Кольоровий екран з яскравістю. Bluetooth 4.2, Wi-Fi для відтворення контенту зі стрімінгових сервісів. Бездротове заряджання на верхній панелі потужністю 10 W.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechniSat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechniSat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TechniSat DigitRadio 370 IR
Радіоприймач TechniSat DigitRadio 370 IR Black | 7 525 грн. |
TechniSat Digitradio 370 IR (0000/3971) | 7 518 грн. |
Радіоприймач TechniSat DigitRadio 370 IR Black | 7 515 грн. |
Радиоприемник TechniSat DigitRadio 370 IR Black | 7 521 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →