Радіоприймач / годинник TechniSat DigitRadio 570 (0000/3953)
Фото 10 |
TechniSat DigitRadio 570 |
|
Кольоровий екран з яскравістю. Bluetooth та програвач CD дисків. Bluetooth 4.2, Wi-Fi, підтримка стрімінгових сервісів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechniSat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechniSat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TechniSat DigitRadio 570
Радіоприймач TechniSat DigitRadio 570 CD IR Black | 9 740 грн. |
Technisat Digitradio 570 CD IR czarne | 9 307 грн. |
Technisat Digitradio 570 CD IR czarne | 9 534 грн. |
Радіоприймач TechniSat DigitRadio 570 CD IR Black | 9 730 грн. |
Радиоприемник TechniSat DigitRadio 570 CD IR Black | 9 736 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →