Радіоприймач / годинник TechniSat KitchenRadio
Фото 4 |
TechniSat KitchenRadio |
|
Стерео динаміки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechniSat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechniSat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TechniSat KitchenRadio
Усі ціни 7 →Радіоприймач Technisat KitchenRadio 76-4978-00 | 1 832 грн. |
Радиоприемник Technisat KitchenRadio 76-4978-00 | 1 728 грн. |
Радіоприймач Technisat 76-4978-20 | 1 958 грн. |
Радіоприймач TechniSat 76-4978-20 | 1 948 грн. |
Радіоприймач TechniSat KitchenRadio | 1 822 грн. |
Радиоприемник TechniSat 76-4978-20 | 1 954 грн. |
Радиоприемник TechniSat KitchenRadio | 1 734 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →