Радіоприймач / годинник TechniSat TechniRadio RDR
Відео 5Фото 12 |
TechniSat TechniRadio RDR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechniSat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechniSat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TechniSat TechniRadio RDR
Усі ціни 6 →Радіоприймач Technisat Techniradio RDR Silver | 1 748 грн. |
Радіоприймач TechniSat Techniradio RDR Silver | 1 738 грн. |
Радиоприемник TechniSat Techniradio RDR Silver | 1 744 грн. |
Радіоприймач TechniSat Techniradio RDR White | 2 074 грн. |
Радиоприемник TechniSat Techniradio RDR White | 2 080 грн. |
Радіоприймач Technisat Techniradio RDR White | 2 084 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →