Гусятниця TESCOMA GrandChef 629084
TESCOMA GrandChef 629084 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA GrandChef 629084
Кругла жаровня з кришкою Tescoma GrandCHEF, Ø 32 см, скло 629084 | 2 109 грн. |
Кругла жаровня з кришкою GrandCHEF ¤ 32 см, скло 629084 | 2 109 грн. |
Форма для запікання з кришкою Tescoma GrandCHEF 32см 629084 | 2 109 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →