Гусятниця Fiskars Norden 1026567 5 л
Фото 6 |
Fiskars Norden 1026567 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norden 1026567 5 л
Каструля Fiskars Norden 5л 1026567 | 9 899 грн. |
Кастрюля Fiskars Norden 5 л 1026567 | 9 899 грн. |
Каструля чавунна овал Fiskars Norden 5 л (1026567) | 9 899 грн. |
Каструля Fiskars Norden 5 л 1026567 | 9 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →