Гусятниця Pyrex Essentials 465A000 4.6 л
Pyrex Essentials 465A000 4.6 л7 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Essentials 465A000 4.6 л
Усі ціни 14 →Кастрюля с/к PYREX ESSENTIALS стеклянная прямоугольная. 3л +1.5л упаковка | 850 грн. |
Pyrex Essentials 465A000 | 790 грн. |
Каструля Pyrex Essentials 3 л + 1.5 л (465A000/7644) 465A000/7644 | 875 грн. |
Pyrex 465A000/7644 | 796 грн. |
Pyrex Каструля Pyrex Essentials 3 л + 1.5 л (465A000/7644) 465A000/7644 | 875 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pyrex Essentials 465A000
Ціни на Pyrex Essentials 465A000 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Essentials 465A000 4.6 л | від 569 грн. | 15 пропозицій | ||
Pyrex Essentials 466A000 7 л | від 659 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →