Гусятниця Kela Calido 12474 9.3 л
Фото 3 |
Kela Calido 12474 6 л9.3 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Calido 12474 9.3 л
Усі ціни 20 →Гусятниця чавунна з кришкою KELA Calido. 36х29х15 см. 9.3 л (12474) 12474 | 8 279 грн. |
KELA CALIDO (12474) | 6 139 грн. |
KELA CALIDO (12474) | 6 108 грн. |
Гусятница Kela Calido 36х29х15 см 9.3 л черная (12474) | 8 455 грн. |
Гусятниця Kela Calido 36х29х15 см 9.3 л чорна (12474) | 8 455 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Kela Calido 12474
Ціни на Kela Calido 12474 |
---|---|---|---|---|
Kela Calido 12473 6 л | від 5 301 грн. | 22 пропозиції | ||
Kela Calido 12474 9.3 л | від 6 078 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →