Кріплення для велосипеда Thule RideOn 9502
Відео 2Фото 4 |
Thule RideOn 9502 2 велосипеда3 велосипеда |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Купити Thule RideOn 9502
Усі ціни 6 →Велокрепление Thule RideOn 9502 TH 9502 | 14 999 грн. |
Велокріплення на фаркоп для 2-х велосипедів Thule RideOn 9502 TH950200 | 14 999 грн. |
Багажник на фаркоп для 2х велосипедов Thule RideOn 9502 | 14 999 грн. |
Багажник на фаркоп для 2 велосипедів Thule RideOn 9502 (TH950200) | 14 999 грн. |
Велокріплення Thule RideOn 9502 (TH 9502) | 14 999 грн. |
Велокріплення на фаркоп для 2-х велосипедів Thule RideOn 9502 | 14 999 грн. |
Велокріплення на фаркоп серії Thule RideOn випускається в двох варіантах: цифра «2» в кінці назви моделі вказує на можливість установки на платформу двох велосипедів, а «3» (Thule RideOn 9503) — відповідно, трьох.
Точки кріплення
Точками кріплення велосипеда на конструкції виступають рама і колеса, для чого використовуються м'які тканинні ремені. Три точки кріплення забезпечують максимальну стійкість «двоколісного коня» при транспортуванні. Загальна вантажопідйомність платформи становить 30 кг, а вага кожного окремо взятого велосипеда на ній не повинен перевищувати 16-17 кг.
Доступ до багажника
Модель встановлюється на фаркоп за допомогою болтового затиску, який затягується і послаблюється спеціальним ключем. З'єднання сконструйоване таким чином, щоб надавати доступ до відкриття дверцят автомобільного багажника не знімаючи велосипеди. Платформа з ними просто відхиляється на невеликий кут вперед.
Фари
На окремій винесеною панелі встановлені катафоти і фари, які дублюють показання задніх ліхтарів (габарити, стопи та повороти), а також передбачено місце для номерного знака. Підключення панелі до автомобіля здійснюється через роз'єм 7-pin. З наявністю додаткових фар перевезення велосипедів стає більш безпечною в темний час доби і в тих випадках, коли частково або повністю перекривається видимість задніх ліхтарів автомобіля.
- Максимальна вага велосипеда 15 кг
- Можливість нахилу з встановленими велосипедами
Модификації Thule RideOn 9502
Ціни на Thule RideOn 9502 |
---|---|---|---|---|
Thule RideOn 9502 | від 14 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Thule RideOn 9503 | від 16 999 грн. | 2 пропозиції |