Кріплення для велосипеда Thule ClipOn High 9106
Відео 1Фото 3 |
Thule ClipOn High 9106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule ClipOn High 9106
Велокрепление Thule ClipOn High 9106 TH 9106 | 13 999 грн. |
Багажник на заднюю дверь для 2-х велосипедов Thule ClipOnHigh 9106 | 13 199 грн. |
Багажник на кришку авто для 2 велосипедів Thule ClipOn High 9106 (TH910601 | 13 199 грн. |
Велокріплення Thule ClipOn High 9106 (TH 9106) | 13 999 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості багажника Thule ClipOn High 9106:
- Максимальна вага велосипеда 15 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →