Витяжка Toflesz OK-6 Cascada Plus 90 500
Фото 13 |
Toflesz OK-6 Cascada Plus 90 500 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toflesz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toflesz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toflesz OK-6 Cascada Plus 90 500
Усі ціни 8 →Toflesz OK-6 Cascada Plus 90 500 | 14 227 грн. |
Toflesz OK-6 Cascada Plus 90 500 | 14 574 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-3 Cascada Plus 90 500m3/h Black | 10 882 грн. |
Вытяжка Toflesz OK-3 Cascada Plus 90 500m3/h White | 10 882 грн. |
Витяжка Toflesz OK-3 Cascada Plus 90 500m3/h Black | 10 876 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →