Витяжка Pyramida NR-F 60 S BL чорний
Фото 8 |
Pyramida NR-F 60 S BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida NR-F 60 S BL чорний
Усі ціни 81 →Кухонна витяжка Pyramida ANR-F 60 S (1150) XGBL | 11 699 грн. |
PYRAMIDA ANR-F 60 S (1150) GBL | 10 249 грн. |
PYRAMIDA ANR-F 60 S (1150) GIV | 10 712 грн. |
Витяжка Pyramida ANR-F 60 S (1150) XGBL | 11 102 грн. |
Вытяжка Pyramida anr-f 60 s (1150) xgbl | 11 703 грн. |
ще 20 пропозицій
Я володаркою цієї чудової витяжки протягом півроку. За цей термін жодного збою чи некоректної роботи мною не помічено. Працює добре, позбавляє пари і запаху дуже швидко. Хоча на першій швидкості вона не дуже ефективна, але друга і третя дуже навіть. Витяжка виявилася дуже компактною і не займає багато місця, вибирала щоб підійшла по висоті, тому що стелі низькі. І я сміливо можу рекомендувати фірму Pyramida всім, хто стикався із вибором побутової техніки. добре працює на 2 та 3 швидкості, відмінне підсвічування, стильний дизайн, таймер, якість! на першій швидкості малоефективна, на третій - галаслива. Юлия К: користуюся Pyramida NR-F 60 S BL кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →