Сокира TOPEX 05A201 380 мм 0.8 кг
TOPEX 05A201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 05A201 380 мм 0.8 кг
Усі ціни 16 →Сокира TOPEX 800 г, рукоятка зі скловолокна 05A201 | 465 грн. |
Topex Topex 05A201 | 465 грн. |
Сокира TOPEX 800 г, рукоятка зi скловолокна 05A201 | 465 грн. |
Сокира Topex 800 г, рукоятка из стекловолокна (05A201) 05A201 | 462 грн. |
TOPEX 05A201 | 479 грн. |
ще 11 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель 05A200 — загальна довжина 360 мм, вага 600 г
- Модель 05A201 — загальна довжина 380 мм, вага 800 г
- Модель 05A203 — загальна довжина 610 мм, вага 1000 г
Модификації TOPEX 05A201
Ціни на TOPEX 05A201 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 05A200 360 мм 0.6 кг | від 425 грн. | 16 пропозицій | ||
TOPEX 05A201 380 мм 0.8 кг | від 462 грн. | 16 пропозицій | ||
TOPEX 05A203 610 мм 1 кг | від 422 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →