Сокира Master Tool 05-0905 370 мм 1.2 кг
Фото 5 |
Master Tool 05-0905 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Master Tool 05-0905
Ціни на Master Tool 05-0905 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 05-0901 370 мм 1 кг | від 368 грн. | 1 пропозиція | ||
Master Tool 05-0905 370 мм 1.2 кг | від 422 грн. | 1 пропозиція | ||
Master Tool 05-0906 370 мм 1.5 кг | від 468 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →