Сокира Master Tool 05-0906 370 мм 1.5 кг
Фото 5 |
Master Tool 05-0906 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 05-0906 370 мм 1.5 кг
Топор MASTERTOOL (05-0906) | 468 грн. |
Сокира MASTERTOOL 1000 г HRC50 рукоятка фібергласова 370 мм 05-0906 | 568 грн. |
Сокира Mastertool 1000г x 370мм фіберглас (05-0906) | 468 грн. |
Сокира Mastertool 1000 г HRC50 рукоятка фібергласова 370 мм 05-0906 | 468 грн. |
Сокира MASTER TOOL 05-0906 1000 г | 468 грн. |
Модификації Master Tool 05-0906
Ціни на Master Tool 05-0906 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 05-0901 370 мм 1 кг | від 368 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 05-0905 370 мм 1.2 кг | від 422 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 05-0906 370 мм 1.5 кг | від 468 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →