Сокира Master Tool 05-0205 320 мм 0.8 кг
Master Tool 05-0205 320 мм 0.8 кг 520 мм 1 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 05-0205 320 мм 0.8 кг
Усі ціни 7 →Топор MASTERTOOL (05-0205) | 449 грн. |
Сокира Mastertool 800 г з ручкою зі скловолокна 320 мм (05-0205) | 449 грн. |
Сокира MasterTool GM 800 г ручка 400 мм зі скловолокна (Арт.: 05-0205) | 449 грн. |
Сокира MASTERTOOL 800 г рукоятка 360 мм зі скловолокна 05-0205 | 549 грн. |
Сокира MASTERTOOL 800 г HRC60 рукоятка фібергласова 400 мм 05-0205 | 419 грн. |
Сокира Mastertool 800 г HRC60 рукоятка фібергласова 400 мм 05-0205 | 449 грн. |
Сокира MASTER TOOL 05-0205 800г | 449 грн. |
Модификації Master Tool 05-0205
Ціни на Master Tool 05-0205 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 05-0205 320 мм 0.8 кг | від 419 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 05-0206 520 мм 1 кг | від 605 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →