Струбцина TOPEX 32D459 40 мм, довжина 280 мм
![]() |
TOPEX 32D459 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 32D459 40 мм, довжина 280 мм
Усі ціни 10 →Клiщi затискнi TOPEX зварювальнi тип "C", 280 мм 32D459 | 415 грн. | ![]() |
Topex 32D459 | 397 грн. | ![]() |
| 415 грн. | ![]() |
Кліщі Topex зажимные сварочные тип "C", 280 мм (32D459) 32D459 | 415 грн. | ![]() |
| 415 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →