Струбцина Yato YT-2459 довжина 150 мм
Відео 1Фото 3 |
Yato YT-2459 довжина 150 ммдовжина 225 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-2459 довжина 150 мм
Клещи зажимные с удлиненными губками Yato 150мм (YT-2459) | 308 грн. |
Клещи Yato YT-2459 | 321 грн. |
Кліщі Yato YT-2459 | 267 грн. |
Yato Кліщі Yato YT-2459 | 267 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-2459
Ціни на Yato YT-2459 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-2459 довжина 150 мм | від 267 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-2460 довжина 225 мм | від 349 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →