Струбцина Yato YT-2452 довжина 180 мм
Відео 1Фото 3 |
Yato YT-2452 довжина 180 ммдовжина 250 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-2452 довжина 180 мм
Клещи зажимные Yato 180мм (YT-2452) | 385 грн. |
Клещи Yato YT-2452 | 381 грн. |
Кліщі Yato YT-2452 | 333 грн. |
Yato Кліщі Yato YT-2452 | 333 грн. |
Відеоогляди
Модификації Yato YT-2452
Ціни на Yato YT-2452 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-2452 довжина 180 мм | від 333 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-2453 довжина 250 мм | від 434 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →