Будівельний степлер TOPEX 41E903
TOPEX 41E903 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 41E903
Усі ціни 19 →Степлер Topex J 6-8 мм (41E903) | 427 грн. |
Степлер TOPEX 6-8 мм, скоби J 41E903 | 427 грн. |
TOPEX 41E903 | 390 грн. |
TOPEX 6-8 мм, скобы J (41E903) | 427 грн. |
TOPEX 6-8 мм, скобы J (41E903) | 427 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →